Sponzori

Loretta

Vďaka dlhoročnej zlatníckej tradícii v našej rodine je ručná výroba svadobných šperkov, najmä svadobných obrúčok, zásnubných prsteňov a rovnako aj šperkov na zákazku samozrejmosťou.

Už viac ako 16 rokov od svojho vyučenia sa za zlatníka plní Martin Smolka Vaše túžby po dokonalých šperkoch, ktoré sú jedinečnými zjavmi na trhu. Môžete si skutočne vybrať z množstva modelov svadobných obrúčok, zásnubných prsteňov a šperkov.

Ak túžite po špecifickom šperku a chcete byť jeho jediným vlastníkom, vyrobíme Vám šperk na mieru, presne podľa predstáv alebo predlohy. Ako výrobcovia sa s termínom dodania vieme vždy prisposobiť potrebe našich zákazníkov.

Profesionalita a precíznosť samozrejme nechýba ani nášmu usmievavému sales teamu, ktorý je pripravený venovať sa Vašim potrebám a požiadavkám. Ak si objednáte termín vopred, vyhradíme si čas, potrebný pre výber šperkov iba pre Vás.

https://www.loretta.sk

ARAVER

Autorizovaný predaj a servis automobilov značiek Škoda, Volkswagen, VW úžitkové, Audi, Seat, KIA, BMW nájdete u nás na araver.sk.
www.araver.sk

V roku 2020 ďakujeme za finančnú podporu 245€ na činnosť klubu od mesta Trenčín