Sponzori

BM Agency work

BM Work Agency, vzdelávacia a pracovná agentúra so sídlom v Trenčíne. Od začiatku pôsobenia našej spoločnosti na trhu kladieme dôraz na dodržiavanie našej základnej filozofie – poskytovať vysoko profesionálne a komplexné služby pre najvyššiu mieru spokojnosti našich klientov. Vďaka napĺňaniu tohto poslania sa naša agentúra prepracovala na jednu z najväčších a najúspešnejších agentúr na Slovensku, ktorá sprostredkováva prácu v zahraničí a vzdeláva veľký počet ľudí. Naše služby poskytujeme najmä v oblasti vzdelávania: opatrovateľské kurzy, kurzy SBS, kurzy prvej pomoci, účtovnícke kurzy, kurzy manikúry, pedikúry a iné školenia a taktiež v oblasti poskytovania služieb pri hľadaní uplatnenia v zahraničí, najmä v Nemecku, Rakúsku, Taliansku, Veľkej Británii a podobne.

http://www.bmagency.skhttp://www.opatrovatelskykurz.skhttp://www.kurzysbs.sk

AXOR

V portfóliu stavebno – realitnej spoločnosti AXOR, s.r.o. sa nachádza množstvo zrealizovaných stavieb a projektov, pričom neustále modernizuje a napreduje v oblasti inovácií aplikovaných v stavebníctve. To je dôvod, prečo sa dokáže prispôsobiť i tým najnáročnejším požiadavkám klientov. Kvalita práce, flexibilita, cenová dostupnosť, spokojnosť a prianie zákazníka je jej prioritou. Poskytuje a zameriava sa na komplexné služby v oblasti stavebníctva- stavby na kľúč – od prvotného vybavenia povolení až po odovzdanie stavby zákazníkovi. Spoľahlivo vyberá i obchodných partnerov a dodávateľov, pretože spolu s nimi dokáže priniesť kvalitu načas a presne podľa požiadaviek klientov.

Spoločnosť AXOR, s.r.o. realizuje aktivity od prvotného vytýčenia pozemkov až po výsadbu trávnika, samozrejmosťou je i správa budov, záručný aj pozáručný servis.

Poslaním firmy je maximálne uspokojiť klienta v jeho predstavách o útulnosti a komforte domova, o komplexnosti realizácie stavby pod jednou strechou.

“AXOR, s.r.o. sa nestále rozširuje v oblasti realít, dopravy, výkopových prác a správy budov, či už rodinných domov alebo spoločností. Ak si preto chcete vybrať spoľahlivosť a kvalitu, zvoľte si nás”. Martin Križko, konateľ spoločnosti.

Topdovoz

Firma Topdovoz nájde vozidlo podľa Vašich predstáv! Postup je nasledujúci – podľa Vašich požiadaviek na typ, farbu, výbavu a iné detaily Vám budú zaslané ponuky na daný automobil. V momente keď sa rozhodnete pre konkrétne vozidlo, naša spoločnosť overuje všetky informácie o vozidle podľa VIN čísla vozidla. Zašleme Vám výpis výbavy a históriu vozidla podla VIN čísla. V prípade, že sa rozhodnete pre vozidlo od nás, zašleme Vám objednávku, ktorá zahŕňa podmienky a popis vozidla. Túto zmluvu je potrebné pozorne prečítať, vyplniť a podpísať. Pravdepodobný termín dovozu vozidla do Slovenskej republiky budete vedieť už pri objednávaní. Po zaplatení zálohy v dohodnutej výške (spravidla 10% na účet nasej spoločnosti), sa stáva objednávka záväznou. Po dovoze automobilu na Slovensko vybavíme všetky potrebné formality až na prihlásenie na ŠPZ. Pri preberaní vozidla si vozidlo prezriete, preveziete sa a doplácate zvyšnú sumu na účet spoločnosti alebo si vyberiete financovanie prostredníctvom leasingových spoločností. V prípade záujmu Vám vieme pripraviť výhodné podmienky leasingu, autoúveru aj poistenia vozidla. Potom Vám ostáva už len zaplatiť zákonné poistenie a prihlásiť ho vo svojom okrese na Dopravnom inšpektoráte. Podla dohody vieme prihlásit vozidlo aj priamo na Vás na základe plnej moci v mestách Bratislava, Trenčín, Žilina a Banská Bystrica.

topdovoz@gmail.com

www.topdovoz.sk

  Facebook

Royaldom

Royaldom, s.r.o. je obchodná spoločnosť, ktorá bola založená v januári v roku 2009 so sídlom v Častkovciach. Firma sa zaoberá predajom stavebného materiálu a poskytovaním služieb s ním spojených. Taktiež zabezpečuje nadštandartné služby zákazníkom, nielen výber vhodného stavebného materiálu, ale aj pomoc pri výbere vhodnej firmy. Napriek tomu, že funguje pomerne krátko, uchytila na stavebnom trhu v regióne a vybudovala si meno aj medzi obchodnými partnermi. Postupom času sa zaradila medzi popredných dodávateľov na území Západného Slovenska.
Spoločnosť sa zameriava na predaj širokej škály produktov potrebných pri výstavbe či rekonštrukciách. Poskytuje kompletný sortiment stavebného materiálu (murovací materiál, strešné krytiny, stropy, krovy, komíny). Materiály na dotváranie interiéru (omietky, lepidlá, sadrokartón). Dotváranie exteriéru je taktiež naša silná stránka (dlažby, ploty, pletivá ).
V roku 2013 sa začalo s predajom materiálov na ploché strechy (spádové polystyrény, fólia z mPvC, modifikované asfaltové pásy a doplnky k plochým strechám).
Rok 2014 sa spoločnosť rozširuje o portfólio obklady, dlažby, sanita a iný kupeľňový sortiment. Otvorenie kúpeľňového štúdia s najmodernejším grafickým programom.
Rok 2015 rozšírenie portfólia o sortiment vodárenských vecí, podlahového vykurovania a kotlov.
Hlavnou prioritou spoločnosti však zostáva maximálne uspokojenie potrieb zákazníka a preto spoľahlivosť, kvalita, vysoká odbornosť, ochota, dodržanie termínov dodávky a samozrejme cena sú našimi základnými kameňmi.

www.royaldom.sk